Dziękuję bardzo za odwiedzenie mojej strony.
Proszę o kontakt na poniższy adres lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego.

Napisz do mnie:

1 + 4 =

O mnie

Cześć.
Na imię mam Iwona i od roku 2011 uczę robić na drutach oraz piszę moje wzory. Bo wiesz, robienie na drutach to moja miłość, mój sposób na życie.

Na tej stronie możesz pobrać moje wzory, możesz to zrobić także na Ravelry  lub na Etsy.
Kursy znajdziesz tylko tutaj, ponieważ są one tylko w języku polskim. I wiesz, moje wszystkie wzory są w języku polskim. Także w angielskim, jeśli takie wolisz.
W moich kursach są zawsze linki do tutoriali, w których możesz zobaczyć jak dziergać kolejne momenty. Oprócz filmów w kursach znajdziesz także wiele innych darmowych tutoriali technik i wzorów na moim kanale na YouTube.

Spotkać mnie możesz także na:
– moim blogu Drutoterapia,
– na moim kursie dla zaawansowanych „Dziergaj ze zrozumieniem”,
– na Instagramie,
– na stronie Iwona Eriksson Design na Facebooku,
– na Pinterest,
– na mojej social media stronie iwonaeriksson.pl,

 

A jeśli masz pytania to po prostu napisz do mnie. Staram się odpowiadać w ciągu 48 godzin. Ale pamiętaj, że czasami otrzymuję bardzo dużo korespondencji i nie zawsze daję radę odpisać na czas.

Oprócz dziergania mam jeszcze pracę i wiele innych zainteresowań. Jestem człowiekiem bardzo ciekawym i otwartym na wszystko. Ogród i uprawa warzyw i kwiatów. Historia, zarówna ta stara, jak i najnowsza. Ciekawość świata i wszechświata. Rozwój osobisty, jak i duchowy. Przyroda i bycie jej częścią każdego dnia.
To wszystko robi, że czas wypełniony mam po brzegi. Nie wiem, co to jest nuda, zawsze mam umysł pełen pomysłów i serce pełne uczuć.

 

Iwona Eriksson

Serwis iwonaerikssondesign.eu należy do firmy Iwero, zarejestrowanej na terenie Szwecji.
Firma Iwero posiada międzynarodowy numer VAT.

Adres firmy to:
Iwero
Iwona Eriksson
Humlev. 5
Upplands Väsby, Szwecja

Zapoznaj się z Regulaminem i Polityką Prywatności serwisu iwonaerikssondesign.eu oraz innych serwisów  należących do Iwero (serwisu głównego: iwonaeriksson.pl)

Translate »