Kursy na drutach

Rozpocznij moje kursy na drutach od darmowego Kursu podstaw robienia na drutach.

Na kursie tym nauczysz się posługiwania się drutami i włóczką. Dowiesz się jak narzucać i przerabiać oczka, poznasz kilka podstawowych ściegów, opanujesz zakańczanie robótki, zrobisz szalik, a nawet dwie czapki.

Zapisz się koniecznie na ten Kurs podstaw, jeśli chcesz nauczyć się robić na drutach.
Po tym kursie możesz wybrać inne kursy na drutach – zarówno te bardziej złożone, jak i te, które uczą pojedynczych rzeczy.

Naucz się dziergać ze zrozumieniem, czyli naucz się dziergać, by rozumieć od początku do końca co i dlaczego dzieje się na twoich drutach.

Kurs jest kontynuacją Kursu podstaw robienia na drutach. Jest bardzo złożony, bogaty w wiedzę i uczy potrzebnych aspektów w dziedzinie robienia na drutach. W ten sposób, by móc rozumieć wzory dziewiarskie, a także samodzielnie projektować dzianinę.

Dowiedz się więcej na temat kursu na stronie robienienadrutach.pl.
Przeczytaj tam koniecznie recenzje uczestników kursu.

Kursy na drutach
Kursy na drutach

Kurs skarpet na drutach robionych metodą tradycyjną od góry, od strony nogawki, z piętą z klinem.

Tutoriale wideo w dziewięciu częściach pokazują w tym kursie dokładnie krok po kroku wykonanie skarpet.
Zatytułowane są 
Kurs skarpet na drutach i są dostępne są na YouTube.
Do tutoriali dostępny jest także opis słowny jak robimy skarpety na drutach.

Moje kursy na drutach są bardzo dokładne, tłumaczę w nich spokojnie wszystkie elementy potrzebne do nauczenia się wykonania danej dzianiny.
A skarpety wcale nie są takie trudne jak czasami się to nam wydaje.

Jeśli chcesz nauczyć się robić skarpety od strony palców, to kurs ten jest dla ciebie. Dzierganie skarpet w ten sposób jest naprawdę proste.

W tym kursie poznasz cztery sposoby nabierania oczek na druty od strony palców, trzy różne pięty do wyboru i trzy elastyczne zakończenia nogawek.

Pobierz tutaj Kurs skarpet dzierganych od strony palców. Kurs ten zawiera tutoriale video oraz opis słowny.

Kursy na drutach
Kursy na drutach

Moje kursy na drutach to nie tylko kursy ogólnego dziergania, ale także kursy dziergania konkretnych rzeczy.  Dlatego wydziergaj ten super prosty sweter na drutach.

Sweter ten robiony jest tylko oczkami prawymi, bezszwowo i jego forma jest tak prosta, że każda, nawet początkująca dziewiarka da radę wydziergać ten sweter.

Kurs ten jest darmowy. Obejrzyj wszystkie filmy na YouTube na moim kanale. Możesz także pobrać opis słowny tego swetra na stronie produktu: Sweter Mr. Knith.

W tym kursie nauczysz się także jak obliczyć rozmiar na sweter za pomocą próbki z włóczki, z której będziesz robić dzianinę. Pamiętaj, próbka to podstawa.