Chcesz nauczyć się robić na drutach?

Albo może już kiedyś robiłaś, tylko chciałabyś sobie tę sztukę przypomnieć?
Zapisz się na darmowy Kurs podstaw robienia na drutach.
Kurs ten jest online, w 12 lekcjach przedstawiam podstawy dziergania na drutach. Co cztery dni przychodzą wiadomości do twojej skrzynki e-mail z kolejną lekcją.

Czego uczy ten kurs robienia na drutach?

1. Narzucania oczek na druty.
2. Przerabiania oczek prawych i lewych.
3. Ściegów składających się z oczek prawych i lewych.
4. Prostych ażurów.
5. Zamykania oczek.
6. Robienia szala i dwóch czapek.
8. Otrzymasz dużo porad, które przydadzą się nie tylko na początku przygody z drutami.
Przeczytaj tutaj opinie o kursie. (Strona otwiera się w nowym oknie).

Jeśli stwierdzisz, że ten kurs podstaw robienia na drutach nie jest dla ciebie, w każdej chwili możesz się z niego wypisać, klikając na link w wiadomości.

Co jest potrzebne, by zacząć Kurs podstaw?

1. Adres email oraz urządzenie do odbierania poczty elektronicznej jak smartfon, tablet lub komputer.
2. Dowolna włóczka i pasujące do niej druty.
3. Dobre chęci i cierpliwość.

kurs robienia na drutach

Dwie strzałki, w zależności od tego, czy patrzymy w komputerze (formularz jest obok), czy też na telefonie (formularz pod filmem).

Zapraszam serdecznie na ten kurs!
Kurs jest oczywiście darmowy.

 

Ten darmowy kurs robienia na drutach jest kursem podstawowym. Po tym kursie będziesz posiadać podstawową wiedzę w dziedzinie robienia na drutach, która pozwoli na robienie dzianiny o prostym kroju i prostych ściegach. A jeśli masz dużo zacięcia i uporu, a co najważniejsze cierpliwości, będziesz w stanie wydziergać także bardziej skomplikowane rzeczy.

Proponuję dziergać według gotowych wzorów, w których jest dokładnie opisane co robić po kolei. Pamiętaj, że dziergając z gotowych wzorów, oszczędzasz czas, który w przeciwnym przypadku musisz poświęcić na przeliczanie i kombinowanie, a często także na prucie nieudanych kawałków. Co na początku przygody z drutami może być bardzo frustrujące. Z gotowych wzorów także możesz się nauczyć wiele w dziedzinie dziergania. A nawet bardzo, bardzo dużo.

Nie musisz naprawdę do wszystkiego dochodzić metodą prób i błędów, próbując i prując. Próbując ponownie i znowu prując, tak jak ja to robiłam. W tym kursie wszystkie podstawy podane są na tacy, a w moich wzorach każdy krok jest dokładnie opisany.
A jeśli masz ochotę na więcej, zainteresuj się kursem bardziej zaawansowanym, który nauczy cię jeszcze więcej. (Link poniżej.)

Zapraszam do pobrania tutaj moich wzorów na druty, w których po kolei opisuję każdy krok wyrabiania danej dzianiny. Wzory moje są opisane bardzo dokładnie, trudniejsze, być może dla ciebie nowe momenty pokazuję w tutorialach video, do których linki są zawsze we wzorze.

Kontynuacją tego kursu jest Kurs Dziergać ze zrozumieniem, na którym nauczysz się niemal wszystkiego, co jest potrzebne do swobodnego robienia na drutach.
Zapoznaj się tutaj z kursem Dziergaj ze zrozumieniem.

Przeczytaj opinie o kursie

„Bardzo pomocne rady dla tych, co nawet już dziergają. A i całkiem nowa osoba, nawet, która drutów w ręku jeszcze nie miała, jest w stanie się nauczyć dziergać, bo tak dokładnie jest wytłumaczone.”

Lena Brzozowska

„Bardzo polecam, nawet tym co kiedyś czegoś się nauczyli. Fajnie porządkuje wiedzę i wielu rzeczy się można nauczyć. Pokazane powoli i dokładnie, spokojnie wyjaśnione, jak dla mnie super.”

Ewelina Szczęsna-Tutkowska

„Kurs jest bardzo prosty, wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczone. Każdy sobie poradzi. I z pewnością po tym kursie zaprzyjaźni się z drutami.”

Dorota Myzek

Pani Iwono jestem w trakcie Pani kursu i jest cudnie! Prawe oczka i mój kochany ścieg francuski umiałam wcześniej, ale postanowiłam się zapisać, by zrealizować projekty, o których marzę, a bałam się sięgnąć z braku umiejętności. Co więcej, lewe oczka pokazywała mi i babcia i teściowa, ale dopiero z Panią zrozumiałam o co chodzi. Bardzo się cieszę, że mogę uczyć się nowych rzeczy. Jak zobaczyłam, że będę mogła zrobić ażury to już w ogóle szok! Chociaż ta lekcja jeszcze przede mną ❤️. Polecam wszystkim i tym totalnie zielonym i tym, co chcą robić lepiej!”

Karolina Szewczyk

Jestem w trakcie Pani kursu i zaczynałam od zera, nikt mnie nigdy tego nie uczył i nie pokazywał, jak należy to robić. Dzięki kilku Pani lekcjom (jestem na piątej) opanowałam oczka prawe i lewe, różne ściegi z ich użyciem, ażury a z innych filmów robienie na drutach z żyłką i aktualnie dziergam mój pierwszy sweter Mr. Knith! Miałam chwile zwątpienia, ale szybko się nauczyłam ,kierując się Pani radą, że trzeba ciągle ćwiczyć z drutami i włóczką w reku. Dziękuje za kurs.”

Jolanta Szymańska-Majchrzak

„Ja uczestniczyłam w kursie i bardzo, bardzo polecam. Szybko przyswoiłam wiedzę w nim zawarta i w końcu zrozumiałam, dlaczego całe życie nie lubiłam się z drutami. My się po prostu nie rozumieliśmy. A teraz mam za sobą chustę, skarpetki i robi się bluzka. ? ? ?”

Patrycja Cieślak

Uczestniczyłam w tym kursie w listopadzie 2019 i jestem zachwycona. Iwonka bardzo dokładnie i jednocześnie bardzo jasno tłumaczy każdy krok kursu powtarzając tak, żeby było jasne dla każdego. Od momentu zakończenie kursu robię właściwie bez przerwy, tak mnie wzięło, że kupuję włóczki i robię. Jest tego już sporo i będzie więcej. Takie lekcje polecam każdemu, bo na pewno zrozumie wszystko. Ja robiłam na drutach dawno temu, chyba ze 30 lat temu i nie bardzo wiedziałam, jak mi się cokolwiek udawało. Teraz wiem co i dlaczego robię, a to jest wiedza podstawowa. Polecam serdecznie. Korzystajcie, bo naprawdę warto.

Grażyna Ziętal

Komentarze

Komentarzy

Translate »