Jedwabna chusta Rayn wykonana jest z dwóch różnych jedwabnych włóczek o różnej strukturze. Te różne rodzaje włóczek nadają specyficzny charakter tej chuście i sprawiają, że jest ona bardzo interesująca. A rodzaj włóczek – czyli jedwab powoduje iż chusta jest naprawdę bardzo miła i przyjemna w dotyku.

Chusta jest dość duża i bardzo przyjemnie jest się nią otulić.

 

Jedwabna chusta Rayn

 

Ścieg gładki, delikatny ażur w formie dość sporych dziurek nadają chuście spokojnego, ale jednocześnie eleganckiego charakteru.

Taka jedwabna chusta jest odpowiednia na chłodną zimę jak i na lato. jedwab jest bowiem materiałem, który grzeje zimą i chłodzi latem.
Dlatego warto czasami wykosztować się na lepszą włóczkę i sprawić sobie chustę z naprawdę dobrego materiału.

Jedwabna włóczka jest „lejąca się” i jednocześnie delikatna. A te włóczki ITO Kinu i Lana Gatto Silk Mohair, mimo iż są cienkimi włóczkami pięknie się prezentują wyrabiane na drutach 3,5 mm.
Obie włóczki pochodzą z Biferno.pl.

Oczywiście wzór tej chusty nadaje się do tego, by użyć jakichkolwiek włóczek do zrobienia jej. Będzie się na pewno prezentować dobrze z każdych włóczek.

 

Jedwabna chusta

 

Kliknij na poniższy przycisk, by przejść do strony, na której można zaopatrzyć się w chustę i dowiedzieć się więcej faktów na jej temat.

 

Kup

 

Komentarze

Komentarzy

Translate »